Usługi


Oferujemy następujące usługi

Protetyka

Korzystając z najnowszych technologii oferujemy szeroką gamę uzupełnień protetycznych takich jak licówki, korony, mosty, prace oparte na implantach, jak również klasyczne protezy szkieletowe i akrylowe. Wszystkie prace stałe wykonujemy w systemie CAD/CAM. Dysponujemy własnym skanerem, co pozwala na eliminację konieczności wykonania wycisków podczas wykonywania uzupełnień protetycznych.

Czytaj więcej

Endodoncja

Wszystkie zabiegi z dziedziny endodoncji wykonujemy z zastosowaniem mikroskopu operacyjnego. Połączenie pracy w powiększeniu z zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi pozwala na osiągnięcie przewidywalnych rezultatów i uratowanie zębów niegdyś kwalifikowanych do usunięcia.

Czytaj więcej

Implantologia

W przypadku konieczności uzupełnienia braków zębowych stosujemy implanty stomatologiczne. Ta sprawdzona metoda leczenia pozwala na wykonanie zarówno stałych jaki ruchomych uzupełnień protetycznych.

Czytaj więcej

Chirurgia stomatologiczna

Oferujemy szeroki zakres usług z dziedziny chirurgii stomatologicznej, od usuwania zębów mądrości po rożnego rodzaju zabiegi regeneracyjne w implantologii.

Stomatologia zachowawcza

Zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej przeprowadzamy z zastosowaniem najwyższej klasy materiałów. Wykonujemy je w powiększeniu (lupy i mikroskop operacyjny) co gwarantuje doskonalą jakość i trwałość wypełnień.

Czytaj więcej

Pracownia RTG i 3D

Posiadamy możliwość wykonania pełnej diagnostyki RTG:
- zdjęcia wewnątrzustne
- zdjęcia pantomograficzne
- tomografię (badanie CBCT-3D).
Wykonujemy usługi zarówno dla naszych pacjentów, jak i dla osób skierowanych przez innych lekarzy.

Czytaj więcej

Wybielanie

Profesjonalne zabiegi wybielania dają możliwość skutecznego a jednocześnie bezpiecznego upiększenia uśmiechu. Wykonujemy zabiegi przeprowadzane podczas jednej wizyty w gabinecie, jak i metodą nakładkową- do stosowania domowego.

Profilaktyka

Oferujemy zabiegi profilaktyczne takie jak higienizacja z protokołem GBT, higienizacja wraz z wybarwieniem płytki nazębnej i instruktażem dla dzieci, fluoryzacja oraz infiltracja preparatem ICON.

Czytaj więcej

Periodontologia

W naszym gabinecie przeprowadzamy pełna diagnostykę periodontologiczną. Wykonujemy także różnorodne zabiegi, takie jak kiretaż otwarty, chirurgiczne wydłużenie korony klinicznej zęba, czy pokrywanie recesji.